Ski & Board School ČHS hledá nové lyžařské a snowboardové instruktory do středisek zimních sportů v Jeseníkách. Práce vhodná nejen pro studenty.

Práce na celou sezónu (25.12. – 31.3.), nebo v týdenních turnusech. Nabízíme zaškolení na licenčním kurzu s akreditací MŠMT ČR (info v sekci „instruktor ski“ nebo „instruktor snb“ v levém menu), výborné platové podmínky, zaměstnanecké ubytování a stravování, zdarma permanentku na volné lyžování a další zaměstnanecké výhody

Úvodní informace

  1. Ski & Board School ČHS je síť lyžařských a snowboardových škol a půjčoven zimního vybavení působící již ve většině střediscích v Jeseníkách. Všichni učitelé lyžování a snowboardingu jsou vyškoleni v kurzech akreditovaných Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Vyučujeme dle nejmodernějších učebních metod, děti i dospělé, ve všech světových jazycích. Forma výuky je hlavně privátní, tzn. 1 – 2 osoby. Skupinová pak 3 – 10 osob.Výuka začátečníků probíhá na pozemku lyžařské školy v lyžařské školce, která je vybavena vlečným lanem, metodickými pomůckami pro výuku, hračkami atd…. Vyučujeme dle metodiky Českého svazu lyžařských škol (ČSLŠ), jehož jsme členem.Ve všech pobočkách Ski & Board School ČHS je k dispozici půjčovna, vybavená lyžařským a snowboardovým vybavením světových značek.
  2. Působiště: Červenohorské sedlo – nejvýznamnější zimní středisko na Moravě. Nadmořská výška 1013 metrů a příznivé klimatické podmínky jsou zárukou kvalitního lyžování od poloviny prosince do konce března. Na výběr jsou zde sjezdové tratě všech obtížností, od vysloveně mírných až po vyhlášenou černou sjezdovku, určenou nejvyspělejším lyžařům. Celková délka sjezdových tratí je téměř 5000 metrů, v provozu je celkem 8 vleků.
  3. Platové podmínky:
 200,-Kč – 300,-Kč za hodinu (záleží na dovednostech, druhu licencecelkovém přístupu k práci, klietům, jazykových znalostech apod.)
  4. Pracovní doba: 
Výuka probíhá od 9.00hod. do 16.00hod. Průměrný počet denně odučených hodin je 5. Ve volných hodinách je možné, po dohodě s kanceláří, zadat jinou práci, eventuelně volné lyžování.
  5. Ubytování: 
Pro instruktory je zajištěno ubytování v místě působení. Sleva na stravu.
  6. Vybavení: Instruktorům je zapůjčen stejnokroj LŠ včetně doplňků. (lyž./snb. budna KILPI lyž./snb.kalhoty KILPI, funkční mikna KILPI, lyž./snb. přilby BERN, lyž./snb. brýle BERN, hole Leki,)
  7. Vzdělávání: 
1 x týdně probíhá společný trénink (při večerním lyžování), procvičování metodiky, přednášky.
  8. Jiné: Lyžování, boardování, telemark, Snowpark, Big Air, freeride, skiapl, sněžnice… možnost využití posilovny/tělocvičny, squash, sauny a bazénu v hotelu (po domluvě).